Již brzy vyrobíme stotisící garážová vrata.

Výroba na míru
a dlouhá životnost

Staňte se jejími majiteli a vyhrajte dovolenou v hodnotě 100 000 Kč

 

Letos v létě se blížíme výrobě jubilejních stotisících privátních sekčních garážových vrat. Důvod pro oslavy nemáme pouze my, ale také jeden šťastlivec, který si tato vrata objedná. Pros své zákazníky jsme si připravili speciální soutěž s mimořádnou hlavní cenou. Tou je dárkový poukaz na zájezd v hodnotě 100 000 Kč dle vlastního výběru od společnosti STUDENT AGENCY.

 

certifikat_LOMAX_2019
certifikat_LOMAX_2019

 

Pomyslnému štěstí můžete jít částečně naproti. Na této stránce níže najdete počítadlo, které bude pravidelně uvádět aktuální počet dosud objednaných sekčních garážových vrat.

100 000 garážová vrata se blíží
99 896
Ks
již vyrobeno

Aby se nám podařilo za více než 20 let vyrobit téměř 100 000 privátních sekčních garážových vrat, bylo třeba vystavět několik výrobních hal a postupně je dále rozšiřovat. Díky tomu jsme se postupem času stali jedničkou v produkci vrat na českém trhu.

Této mety jsme dosáhli i díky uvádění novinek, které na trhu dosud nebyly k mání. Již v roce 2000 jsme se stali jedinou českou firmou, která si panely sama vyráběla. V roce 2002 jsme jako první na světě představili garážová vrata v imitaci dřeva, která udávala trend více než jedno desetiletí. V současnosti máme v nabídce pět typů vrat. Kromě sekčních také posuvná, rolovací, dvoukřídlá nebo průmyslová.

Lomax_250_IMG_0305_podklad-inzerce
Lomax_250_IMG_0305_podklad-inzerce
Rozumím
###message